yair rodriguez max holloway ufc

Rodriguez: Bojoval jsem, jak nejlépe jsem mohl, Holloway mi ale ukázal, že je stále na jiné úrovni

Jen samá slova uznání měl pro svého soupeře poražený bojovník z hlavního zápasu posledního UFC turnaje.

Kopačka na bradu, loket do tváře a další dobré údery. Nedá se říct, že by Yair Rodriguez bývalému vládci divize pérové váhy Maxovi Hollowayovi nedal zabrat, přesto to ovšem na úspěch nestačilo. Havajský borec vyhrál v očích sudích 3-0 na body (49-46 a 2x 48-47).

„Nemám žádné výmluvy. Přišel jsem a myslel jsem si, že jsem na tento fight dokonale připravený. Potíž je ale v tom, že jsem čelil jednomu z nejlepších soupeřů v našem oboru, Max je prostě úžasný fighter a zaslouží si všechno uznání, co se mu dostává,“ pravil po svém prohraném duelu Yair.

„Max mi ukázal, že stále ještě nejsem na té úrovni, na které bych chtěl být. Byl lepší než já, proto ten výsledek přijímám,“ sdělil prostřednictvím portálu MMA Junkie.

Mexický „El Pantera“ měl za sebou dvouletou pauzu a nikdo netušil, v jaké formě se nám vlastně vrátí. Jeho výkon byl nicméně působivý a některé momenty byly vskutku skvostné. Holloway do tohoto zápasu vstupoval jako velký papírový favorit a jistě se nejen on, ale i sledující diváci s ním kolikrát zapotili.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin