OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Rostoucí australská hvězda plánuje útok na UFC

Základna australských a novozélandských UFC bojovníků vítá ve svých řadách další přírůstek. Ten tvoří velice ambiciózní zápasník, jenž je znám pro svou dravost a ve své cestě na vrchol je ochoten přepisovat celou historii. 

Jimmy Crute (8-0-0), přezdívaný též jako „the Brute“, což bychom si v překladu mohli označit jako „brutální“, je velmi dobře rýsující se produkt z australského Melbournu, který si hodlá vydláždit cestu až na samotný vrchol. Po svém posledním fightu, v němž ještě v prvním kole knockoutoval Dana Whitea, si vysloužil vstupenku do UFC, kde si hned v úvodu plánuje udělat jméno. 

Jimmy Crute válí v UFC

„O den, jako je tenhle, jsem tvrdě usiloval již od svých dvanácti let,“ řekl Crute ve svém pozápasovém rozhovoru. „Snažím se k vám být upřímný, ale měl jsem vizi, že se jednoho dne všechna má tvrdá práce vyplatí. Byly časy, kdy jsem si myslel, že to vzdám, byly časy, kdy jsem se musel rozhodnout, jestli si koupím jídlo, nebo benzín do auta, abych se mohl dostavit na trénink. Všechny ty roky byly pro mě výzvou, která se nyní zúročila. Pevně věřím, že si tu zasloužím být,“ prozradil nám mladý zápasník, pro něhož se jedná o opravdu velký krok směrem kupředu.

„Znamená to pro mě neuvěřitelný posun v kariéře, ale pořád je to jenom začátek. Nechci být tím chlápkem, který přijde a zůstane sedět na zadku, chci být tím, kdo změní celý tenhle sport,“ doplnil dvaadvacetiletý odhodlaný talent, jenž má stále celou svou kariéru před sebou a může nás tak přesvědčit o pravdivosti svého tvrzení.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue