Rousey: Kdybych měla řešit každého, kdo se zajímá o mou vagínu, neměla bych vůbec chvíli pro sebe

Bývalá hvězda UFC, která vyměnila souboje v kleci za „zábavu“ pro diváky v ringu na poli wrestlingu, nemá o „vzrušení“ vůbec žádnou nouzi. Ve svém poslední rozhovoru reagovala na zprávy ohledně velice citlivého tématu.

Největší zajímavost vzbudil americký tisk, když vyslal do světa zprávu, že si chce dát Ronda konečně od práce pokoj, a to hlavně kvůli tomu, že čeká dítě. Nemluvě o tom, že má manžela, ale přesto se tu údajně najdou nápadníci, co jí nedají spát.

„Občas se nestačím divit, co všechno se tu dozvím,“ odpovídala novinářům, jež ji zaskočili něčím, co ona sama možná ani nevěděla. „Vůbec nerozumím tomu, kde se v lidech bere ta drzost, aby vůbec řešili mou vagínu,“ reagovala pravděpodobně na ty spekulace ohledně těhotenství.

„Kdybych měla řešit každého, kdo se zajímá o mou vagínu, neměla bych ani chvilku času pro sebe. Vůbec vám ani nevím, jestli bych na tyto otázky měla odpovídat. Co se stane s mou dělohou, to je moje věc,“ pravila rozhořčeně.

„Moje vagína, můj život. Nechte si tedy své spekulace pro sebe. Až budu chtít mít děti, tak je mít budu. Do té doby se o mé reprodukční orgány nemusíte starat. Díky, nashle!“ uzavřela svérázná bojovnice.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin