Israel Adesanya 2021

Rušno ve střední váze UFC! O titul se hlásí hned čtyři borci. Koho preferuje Adesanya?

Kdybychom se přesunuli tak dva měsíce zpátky, nikdo by ani nepochyboval o tom, že novým titulovým vyzyvatelem bude Robert Whittaker, který kromě Adesanyii vymýtil prakticky celou divizi. Bohužel pro Roba ovšem, jeho jméno nepovažuje tým šampiona za relevantní.

Stačily dva zápasy a máme zde rovnou dva nové adepty. Jared Cannonier přemohl na body Kelvina Gasteluma a okamžitě si poručil boj o titul. Derek Brunson uškrtil Darren Tilla a požádal o tutéž věc… No a to tu ještě máme Paula Costu, kterého čeká v říjnu zápas s Marvinem Vettorim, a pokud vyhraje, bude rovněž chtít do své další bitvy šampiona.

Nejvyšší papírové právo by měl držet stále Whittaker, ale jeho šance jsou čím dál vrtkavější. Zejména, když Adesanyův trenér preferuje úplně jiné jméno.

„Se vší upřímností, Rob nám nepřijde jako zajímavý soupeř, svou příležitost navíc už propásl. Měl možnost se s námi utkat v červnu, jenže on přišel s výmluvou, že potřebuje více času. UFC je ale o tom, abyste se chytali svých šancí, pokud jednu odmítnete, pak je mi to líto, ale další už nedostanete, klesáte v žebříčku a musíte vyhrát další fight, abyste si svou šanci znova zasloužili,“ objasnil Eugene Bareman, trenér nigerijského šampiona.

Jinak se ale už dívá na takového Jareda Cannoniera. „Jared se vrátil ze zranění a ukazuje, že chce být aktivní. Navíc je to bojovník, který nám přijde zajímavý jak z hlediska show pro diváky, tak i z hlediska atraktivity pro nás, protože jsme s ním ještě nebojovali. Podobně to máme s Darrenem Tillem, o kterého má zájem sám Israel,“ prozradil Bareman, ačkoliv připouští, že Till po svých posledních nezdarech z této skupinky bohužel vypadává.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin