Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
masvidal gamebred
masvidal gamebred

S Edwardsem mimo hru se Masvidalovi nabídl nový protivník. Jorgeho už jednou porazil

Protože se Leon Edwards náhle nechal slyšet, že ho Jorge Masvidal nezajímá, zůstal Největší grázl planety bez soupeře.

Čas pomalu plyne kupředu a držitel pásu BMF by se rád v kleci objevil ještě koncem současného roku. Za soupeře chce toho, kdo mu pomůže opět se přiblížit k boji o titul velterové váhy, kde je momentálně neochvějným šampionem Kamaru Usmana.

Nejvíce se s Masvidalem skloňovalo jméno Leona Edwardse. Ten původně o Jorgeho sám stál, ale když se začala řešit zápasnická smlouva, tak ze všech jednání náhle vycouval a místo toho řekl, že příště bude bojovat jedině o pás.

Masvidala podobná reakce pochopitelně naštvala, ale úplně bez kandidátů k nějaké pohledné taneční kreaci nezůstal. Nově se ozval jeho starý soupeř Stephen „Wonderboy“ Thompson.

„Dobrá tedy, když už je Leon mimo hru, rád bych místo něho zaskočil. Všichni dobře víme, že tahle nová verze Masvidala 2.0 je zcela odlišným zvířetem!“ oznámil Thompson, který se s Gamebredem už jednou utkal. Stalo se tak v roce 2017 a tehdy jasně vyhrál na body. Očekává ovšem, že se od té doby Jorge značně zlepšil, proto by rád ty jeho nově nabité zkušenosti prověřil v boji.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin