UFC 262 online: Charles Oliveira vs. Michael Chandler, video, analýza a výsledky
michael chandler ufc 262

S Gaethjem se chci řezat patnáct minut uprostřed oktagonu, plánuje Chandler

Michael Chandler vidí, že on i Justin Gaethje disponují velmi podobným bojovým stylem. Přesto má nad svým nadcházejícím sokem údajně jistou výhodu. Jakou?

Bývalý šampion lehké váhy Bellatoru, jenž v UFC podstoupil zatím jen dva zápasy, plánuje využít své rychlosti a dobré odolnosti, jak sám tvrdí, a svého arizonského soka v nitru klece doslova přestřílet. I když samozřejmě počítá s tím, že ho to může zároveň dost bolet.

„Justin je takový šílenec. Má jedny z nejsilnějších leg kicků ve hře a kolikrát máchá rukama jako zběsilý. Věřím ovšem, že mou výhodou oproti němu jsou rychlost, agilnost, skvělé kardio a rovněž dobrá odolnost. Jsem schopný vydržet vskutku dost ran,“ řekl Chandler během živého přenosu na svém Instagramu.

„Prakticky očekávám, že náš zápas bude vypadat dost podobně jako ten Justinův proti Eddiemu Alvarezovi. Upřímně se na to těším, jelikož budu stát proti jednomu z nejlepších borců na světě. Hodlám se s ním postavit do středu klece a řezat se celých patnáct minut,“ plánuje.

Teď už jenom zbývá vyřešit, zdali UFC 268 bude pro své místo konaní (New York) od atletů vyžadovat povinné očkování proti koronaviru. Kdyby ano, Chandler by v takovém případě prý na turnaji nepůsobil, jelikož se nehodlá očkovat, dokud vakcíny nebudou stoprocentně ověřené.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin