S MMA kariérou je konec! přiznává zdrcený Anderson Silva. Naději vidí v jiném odvětví

S MMA kariérou je konec! přiznává zdrcený Anderson Silva. Naději vidí v jiném odvětví

Slavný držitel série pro nejvíce titulových obhajob v UFC musel smutně přiznat, že s MMA kariérou nyní už definitivně končí.

Anderson „The Spider“ Silva se naposledy objevil v kleci loni v říjnu, když na TKO ve čtvrtém kole podlehl Uriahu Hallovi. Tato prohra jen podtrhla jeho neblahou zápasovou sérii bez vítězství a všem lidem připomněla, že svého osobního vrcholu lze dosáhnout pouze jednou v kariéře.

Silva ovšem bojování miloval (a stále miluje) a snažil se svou aktivní šňůru natáhnout na co nejdéle, jenže poté, co byl propuštěn z UFC, musel i on sám připustit, že je s jeho MMA kariérou konec.

„Obávám se, že je s mou MMA kariéru definitivní konec. Je těžké se i nadále držet na nějaké kvalitní výkonností úrovni, protože tím mé tělo při trénincích strašně trpí. Už nemám komu co dokazovat, pouze si snažím užívat každičký moment,“ uvedl slavný brazilský Pavouk pro ESPN.

anderson silva mma konec prohra

Shodou okolností je Andersonovo jméno ještě spojováno s přesunem k boxu, kde by se měl střetnout s Césarem Chávezem. Tato anabáze je v jeho věku více reálná, pokud se i nadále hodlá držet v oboru bojových sportů.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue