Deiveson Figueiredo odveta

S Morenem chci trilogii, dožaduje se Figueiredo. Šampion nesouhlasí

Deiveson Figueiredo by se rád dočkal okamžité trilogie s Brandonem Morenem, šampion má však jednu podmínku.

Protože mají oba borci za sebou aktuálně dva po sobě jdoucí zápasy, přičemž minimálně ten druhý byl poměrně jednoznačný, dožaduje se mexický mistr divize muší váhy, aby si Figueiredo nyní dal fight s někým jiným. Zdali ho vyhraje, pak nebude proti dalšímu měření sil nic namítat.

„Samozřejmě, že hlavní slovo bude mít jako vždy UFC, ale kdyby záleželo na mně, pak by nebylo od věci, aby si teď Deiveson dal souboj s někým jiným. Alespoň ten náš fight bude pak mít větší náboj a nikdo nebude pochybovat o zásluhách,“ sdělil Moreno pro MMA Junkie.

„Kdyby náš poslední zápas byl těsný, neřeknu ani slovo, ale podle mě jsem v něm jasně dominoval, proto v okamžité trilogii nevidím žádný smysl,“ podotkl.

Bývalý brazilský šampion se na to ale dívá jinak. „Rval jsem se tu s těmi největšími borci a vždy jsem doručil kvalitní show, myslím si, že bych tu šanci měl dostat hned,“ uvedl.

Dana White ke zmíněné situaci zatím nemá žádný veřejný názor. Proto můžeme jen spekulovat, jak to dopadne. Jedno je však jisté, na špičku muší váhy se začínají drát další ambiciózní jména.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue