Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Deiveson Figueiredo odveta
Zdroj: instagram.com

S Morenem chci trilogii, dožaduje se Figueiredo. Šampion nesouhlasí

Deiveson Figueiredo by se rád dočkal okamžité trilogie s Brandonem Morenem, šampion má však jednu podmínku.

Protože mají oba borci za sebou aktuálně dva po sobě jdoucí zápasy, přičemž minimálně ten druhý byl poměrně jednoznačný, dožaduje se mexický mistr divize muší váhy, aby si Figueiredo nyní dal fight s někým jiným. Zdali ho vyhraje, pak nebude proti dalšímu měření sil nic namítat.

„Samozřejmě, že hlavní slovo bude mít jako vždy UFC, ale kdyby záleželo na mně, pak by nebylo od věci, aby si teď Deiveson dal souboj s někým jiným. Alespoň ten náš fight bude pak mít větší náboj a nikdo nebude pochybovat o zásluhách,“ sdělil Moreno pro MMA Junkie.

„Kdyby náš poslední zápas byl těsný, neřeknu ani slovo, ale podle mě jsem v něm jasně dominoval, proto v okamžité trilogii nevidím žádný smysl,“ podotkl.

Bývalý brazilský šampion se na to ale dívá jinak. „Rval jsem se tu s těmi největšími borci a vždy jsem doručil kvalitní show, myslím si, že bych tu šanci měl dostat hned,“ uvedl.

Dana White ke zmíněné situaci zatím nemá žádný veřejný názor. Proto můžeme jen spekulovat, jak to dopadne. Jedno je však jisté, na špičku muší váhy se začínají drát další ambiciózní jména.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin