Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Michael Bisping se vrací k MMA

S radostí oznamuji, že jsem s UFC uzavřel novou smlouvu na 4 roky, pochlubil se bývalý šampion

Pokud si jednou na UFC zvyknete, neradi byste tento závazek přerušili.

Čistým příkladem nám je veterán a bývalý šampion střední váhy Michael Bisping. Ten se poslední roky věnoval dráze komentátora, na níž se skutečně uchytil, až si vedení začalo vážit jeho služeb.

Jeho současná smlouva se ovšem začínala blížit svému konci, a proto se rozhodla organizace urychleně jednat. Bisping bude i nadále působit v roli komentátora, kde nás jeho hlas, na nějž jsme již zvyklí, bude provázet na dalších velkých turnajích.

„S radostí oznamuji, že jsem s UFC uzavřel nový čtyřletý kontrakt, abych i nadále mohl plnit roli komentátora. Velké díky patří zejména Danu Whiteovi. Jsem skutečně tímto sportem posedlý a těší mě, že můj hlas může doprovázet zápasy té největší MMA organizace,“ podělil se o své nadšení Bisping.

Vedle této novinky je nutné přiblížit i potenciální spekulace spojující nás s Michaelovým návratem nejen za mikrofon, ale i do boje. Pokud by se tak stalo, nebylo by to do klece, nýbrž do boxerského ringu. Tým Jakea Paula může například potvrdit, že Bispinga chtěl mezi šestnáct provazů. Na tuto roli se ovšem nachází mnoho adeptů a Jake si jako nová celebrita může vybírat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin