Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Charles Oliveira titul
Charles Oliveira titul

Šampion Olivera reaguje na výhru Poiriera nad McGregorem. Hodlá ho vrátit zpátky na zem

Vítězná euforie Dustina Poiriera prý dlouho nevydrží. Hned, jak se střetne s šampionem Oliveirou, půjdou jeho ambice ke dnu. Hlavní zápas turnaje UFC 264 nám měl odhalit, kdo bude novým titulovým vyzyvatelem.

A i když souboj mezi Dustinem a Conorem neskončil zrovna tak, jak většina fanoušků chtěla, vítěze jsme přeci jen poznali. The Diamond i navzdory zranění svého soupeře hlásil, že si vyhrát zasloužil a že si nyní hodlá do své moci vzít i mistrovský pás.

Tuto cestu se mu ale pokusí co nejvíce ztížit Charles do Bronx Oliveira. „Dle mého názoru to je pro Conora hodně smolný výsledek, ale tohle je MMA, takové věci se bohužel občas stávají,“ vyjadřoval šampion Notoriousovi svou úctu.

Charles Oliveira má jasno

A Poirier ať se prý dlouho neraduje. „Jak jsem řekl, je mi jedno, kdo bude mým soupeřem. S Dustinem jsem se chtěl utkat už dlouho předtím, takže hádám, že jsem se konečně dočkal. Myslím si, že mám lepší jiu jitsu jak on, ale taky si myslím, že tady vyhraju na KO,“ predikuje výsledek své první obhajoby.

Dana White stihl na tiskové konferenci ještě potvrdit, že Dustin s Charlesem budou do konce letošního roku bojovat, nevylučuje však ani čtvrtý zápas mezi Poirierem a McGregorem. Toho se ale i kvůli Irově rekonvalescenci zlomené nohy jen tak v blízké době nedočkáme.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin