Aljamain Sterling nechce odvetu v UFC

Šampion Sterling se už do boje nikdy nevrátí, domnívá se TJ Dillashaw

Že by se Aljamain Sterling smířil s tím, že získal titul bantamové váhy, který by ani jednou neobhájil?

Této zatím nepodložené teorie se drží bývalý šampion TJ Dillashaw. Ten vychází z toho předpokladu, že je Sterling po operaci krční páteře, kvůli které už jednou musel zrušit odvetu s Petrem Yanem.

Mnozí lidé si údajně neuvědomují, o jak náročný zákrok se jedná. Kdyby se Aljamain zapojil do boje, může tím riskovat i částečně nebo celkové ochrnutí těla.

„Abych k vám byl zcela upřímný, nemyslím si, že se Sterling ještě někdy vrátí do boje. Kdybych byl na jeho místě, rozhodně bych teď do žádného zápasu jít nechtěl. Hezky bych si počkal na oficiální verdikt lékařů, zákroky krku nemůžeme brát na lehkou váhu,“ vypovídal Dillashaw v pořadu The MMA Hour.

„Moji trenéři prodávají tu stejnou výbavu na ochranu a podporu krku, kterou Sterling nyní používá. Nevěřím tomu, že se ještě někdy vrátí,“ je přesvědčený.

„Aljo si podle mě snaží jen ponechat pás tak dlouho, jak jen to bude možné. Samozřejmě mu to nevyčítám a je možné, že se mohu i plést, ale skutečně si myslím, že se už nikdy nevrátí,“ uzavřel Dillashaw.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin