Šampion Volkanovski předvídá, jak dopadne bitva Holloway vs. Rodriguez

Alexander Volkanovski moc dobře tuší, že se vítěz hlavního zápasu příštího UFC turnaje stane jeho novým vyzývatelem.

Max Holloway měl údajně ze strany UFC zaručenou okamžitou titulovou šanci, jenže se havajskému bijci nechtělo čekat, a proto kývl na lukrativní postojářskou bitvu s Yairem Rodriguezem. Oba borci se střetnou již tento víkend a oba také jistě dobře tuší, co vše je ve hře.

„Myslím si, že v případě tohoto souboje není ani moc o čem pochybovat. Tohle bude pro Maxe poměrně jednoznačná záležitost,“ říká šampion Alex Volkanovski, jenž se sám s Hollowayem již dvakrát střetl. V obou případech se mohl radovat z výhry na body, ale všichni víme, jak sporná a těsná druhá výhra byla.

„Max je tím typem bojovníka, co na vás nonstop vytváří tlak, a já si prostě nemyslím, že se s tím Yair dokáže vypořádat. Jeho box je jeho největší zbrání a tohle dozajista bude válka v postoji. Pro Yaira bude vskutku obtížné zaznamenat nějaký dobrý výsledek,“ domnívá se.

Zdali tedy vše půjde podle papírových předpokladů, jak to doposud vypadá, příštím soupeřem v UFC doposud neporaženého šampiona Volkanovskiho bude opět Holloway. Této hvězdné trilogie se dočkáme zjevně někdy na jaře příštího roku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin