Rose Namajunas ufc

Šampionka Namajunas si už vybrala další soupeřku. Co na to Dana White?

Rose Namajunas si už na příští rok plánuje svou další obhajobu pásu slámové váhy UFC.

Svůdná šampionka si i v odvetě na posledním UFC turnaji poradila s jindy nekompromisní čínskou válečnicí Weili Zhang a potvrdila tak svůj status jedničky nejnižší hmotnostní divize.

Následně stihla prozradit, že se právě zahřívá a nerada by o toto pracovní nasazení přišla, proto si hned v hlavě začala plánovat další bitvu.

„Ráda bych se střetla s Carlou Esparzou. To je vlastně můj starý rest, který bych ráda napravila. Carla mě kdysi porazila a teď je na čase, abych jí to vrátila,“ nechala se slyšet Namajunas.

Vzpomínala tak na duel, jenž se uskutečnil před neuvěřitelnými sedmi lety, tehdy v něm ještě mladičká Rose prohrála na škrcení ve třetím kole. Esparza se teď navíc nese na vlně pěti výher.

„Je to určitě jedna z možností,“ reagoval White na přání Namajunas. „Uvidíme ovšem ještě, co se stane, nic není vytesáno do kamene,“ dodal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin