Cory Sandhagen prohra

Sandhagen: Pokud porazím Yana, budu ve své podstatě regulérní šampion divize

Jak je vidno, s šampionem Aljamainem Sterlingem se v UFC už ani nepočítá.

Sterling je sice stále aktuální mistr bantamové váhy, ale protože má vleklé a nepěkné potíže s krční páteří, jakoukoliv svoji další účast v nitru oktagonu potvrdit nemůže.

UFC proto muselo sáhnout ke změně. V době absence šampiona vhodí do hry dočasný titul, o nějž se utkají Cory Sandhagen a Petr Yan. Až z výsledku této bitvy budeme moct určit, co se bude dít dál.

„Abych byl upřímný, myslím si, že všichni fanoušci vidí Petra Yana jako šampiona. Proto když ho porazím, budu ve své podstatě regulérním šampionem už teď,“ vysvětluje Sandhagen, který se Sterlingem příliš nepočítá.

Takový TJ Dillashaw třeba upozornil, že se „Aljo“ do boje už vracet nemusí. „Pokud máte potíže s krční páteří, jakýkoliv brzký návrat vás může nadobro zmrzačit. Podle mě si snaží jen pás ponechat tak dlouho, jak to bude možné, než pověsí rukavice na hřebík.“

Uvidíme, jak to nakonec bude. Kdyby Sterling odložil i svou další obhajobu, UFC by mu status mistra divize bantamové váhy odebralo. Prozatím ho ale i kvůli jeho zdravotním komplikacím nikam netlačí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.