Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean OMalley

Sean O’Malley se překonal a kývl na zápas se soupeřem z žebříčku bantamové váhy

Nejlepší zápasník světa, na kterého se O’Malley pasoval, přeci jen malilinko zvedl svou laťku obtížnosti a přijal nabídku k zápasu se soupeřem z oficiálního žebříčku bantamové váhy UFC.

O’Malley razí heslo, že nemá cenu bojovat s náročnými soupeři, když mu to navíc nevynese něco navíc. Smlouva, kterou v UFC podepsal, mu zaručí za každý fight určitý plat bez ohledu na to, jakému soupeři čelí.

„Nebojím se, jen jsem chytrý,“ odůvodňoval Sugar své chování, které mnozí fanoušci považovali za ustrašené.

On sám si s tím ale těžkou hlavu nedělá, a to je podstatné. „Až přijde ten správný čas, budu bojovat s kýmkoliv. Mám tak velké jméno, že klidně předskočím všechny bojovníky z žebříčku a půjdu o titul,“ vyhlásil provokativně.

Aby to ovšem nevypadalo úplně blbě, už teď přijal nabídku k zápasu se soupeřem, který se v žebříčku skutečně vyskytuje. Tím je Raulian Paiva a nachází se na posledním patnáctém místě, v UFC doposud získal 3 výhry a 2 porážky.

„Pro mě je tohle jenom pracovní mise, plním si své povinnosti. Dana White ví, jaká je má skutečná cena. S každým mým dalším dominantním výkonem nakonec nebude moct jinak, než mi zaplatit to, co si zasloužím,“ tvrdí O’Malley, jenž se dožaduje nové lukrativní smlouvy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin