Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean OMalley titul
Foto: Instagram/Sean O'Malley

Sean O’Malley: Teď chci titul, anebo jednoho z těchto tří soupeřů

Sean „Sugar“ O’Malley si na konto připsal další výhru a nyní je připravený klidně bojovat už i o titul.

Šestadvacetiletý americký bojovník sice ještě nemá za sebou zápas s velkým jménem, zato ale pevně věří, že by se mohl měřit naprosto s kýmkoliv. V ideálním případě by to bylo rovnou se šampionem, v tom horším případě s nějakým protivníkem, kdo ho k šampionovi dovede.

„Přál bych si bojovat teď s Aljem (Sterlingem), ale toho mi UFC ještě asi nedá, proto bych rád jednu z těchto tří možností. Petr Yan, Rob Font, anebo Dominick Cruz,“ odhalil O’Malley svůj ideální bojový scénář.

Je si ale dobře vědom, že to tak snadno nepůjde, proto svůj výběr zúžil na dvě možné volby. „Je mi jasné, že teď UFC mluví o odvetě Alja s Petrem, proto na mě zbude jeden z dvojice Cruz – Font. Cruz se mě ale bojí, takže nakonec nejspíš ten Font.“

Sean O’Malley se zatím ani nenachází v žebříčku bantamové váhy, nicméně je možné, že se tam při další aktualizaci objeví. Je to ovšem dost na to, aby mohl vyzývat borce ze samotného vrcholu?

„Nevidím důvod, proč bych nemohl. Já jsem tady momentálně ta největší hrozba,“ tvrdí o sobě. „Pokud mě Rob porazí, tak půjde o titul. Pokud ho porazím já, tak půjdu o titul já. Takto tu věci teď chodí,“ doplnil sebevědomě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin