Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean OMalley navrat boj
Sean OMalley navrat boj

Sean O’Malley vysvětluje, proč nebojuje s žádnými „pořádnými“ soupeři

Sean O’Malley se prohlašuje za největší hvězdu UFC a zároveň budoucího šampiona bantamové váhy. Doposud ale stále nečelil nějakému velkému jménu.

Když si svůj vstup do elitní patnáctky žebříčku perspektivní bojovník s přezdívkou „Sugar“ vyzkoušel poprvé, jednalo se o smolné fiasko. Protože se mu podlomil kotník, jeho soupeř Marlon Vera toho využil a nasadil mu TKO. S tentýž protivníkem z nějakého důvodu mimochodem O’Malley odmítl odvetu. Svůj důvod jen pokryl tvrzením, že se nehodlá zabývat někým, kdo má jen „štěstí“ a kdo nedisponuje žádnou kvalitou.

Čas od této bitvy plynul dál a ani následně se Sean neutkal s pořádným top borcem. Osud tomu nechtěl a kvůli zranění jeho původního soupeře nastoupil do bitvy proti UFC nováčkovi Krisu Moutinhovi, jehož hravě umlátil. I tak si s takovýmto „snadným“ výběrem bojovníků O’Malley nic nedělá, údajně mu to vyhovuje. „V UFC mám smlouvu na určitý počet zápasů. Ať už se utkám s kýmkoliv, zaplaceno dostanu stejně,“ vysvětluje.

„Spousta lidí na mě žárlí, spousta lidí mi nadává, ale já to přitom dělám jenom chytře. Ať už budu bojovat s Petrem Yanem nebo Louisem Smolkou, vždy dostanu zaplaceno stejně. Raději budu bojovat s nějakým neznámým týpkem na velkém PPV turnaji, než s někým známým na Fight Night turnaji, tak či tak si finančně nepřilepším,“ uvedl Sugar v No Jumper podcastu.

„Chael Sonnen vždy říká, abychom si vybrali toho nejhoršího možného soupeře a bojovali s ním na nejlepší možné kartě. Spousta lidí i zápasníků mě za to nenávidí, ale i tak se díky tomu na mě upíná více pozornosti, takže je to nakonec jedno,“ dodal O’Malley, který zároveň doufá, že mu jeho skvostný rekord jednoho dne zajistí okamžitý skok v žebříčku a následně i boj o titul. Prozatím se však v elitní patnáctce ani nenachází, a to má v UFC už sedm fightů.

Thomas Almeida vs. Sean O'Malley na UFC 260

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin