Brandon Moreno ufc mma

Šéf UFC zhodnotil Morenův výkon. Takové překvapení upřímně ani nečekal

Dana White byl sám velmi překvapen tím, že se na trůnu muší váhy vyměnila stráž.

Brazilec Deiveson Figueiredo vstoupil do odvety, v níž byl papírovým favoritem. Průběh utkání však nasvědčoval zcela něco jiného, což zaskočilo i renomovanou hlavu noblesní MMA organizace.

„Abych k vám byl brutálně upřímný, s něčím takovým jsem vůbec nepočítal. Už před zápasem jsem si myslel, že Brandon Moreno určitě nevyhraje. Očekával jsem, že si druhý fight Figueiredo pohlídá…,“ překvapil Dana White na tiskové konferenci.

„Inu, spletl jsem se. Nicméně je třeba uznat, že si tuto výhru Brandon plně zasloužil. Byl to z jeho strany naprosto pekelný výkon. Se svým soupeřem si poradil, jako by to ani nic nebylo. Navíc je to první ryze mexický šampion v UFC,“ poukazoval na historický okamžik.

Nyní bude mít White před sebou další manažerský úkol. Bude se totiž muset rozhodnout, zdali Figueiredovi nabídne trilogii, po které on sám velice prahne, anebo nebude divizi muší váhy nadále zdržovat a dá prostor ostatním vyzyvatelům předvést svůj potenciál.

Kdyby se ovšem Deiveson své trilogie nedočkal, zvážil by údajně přesun do bantamové váhy, aby neměl tak velké potíže se shazováním.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue