Lauren Murphy ufc
Foto: Instagram/Lauren Murphy

Se*u na to, co si myslíte, Shevchenko půjde k zemi! hlásí Lauren Murphy

Již hodně dlouho žádná zápasnice neomylnou Valentinu Shevchenko nepřemohla. Lauren Murphy ovšem slibuje, že bude první.

UFC se nám tento týden vrací s další nadupanou kartou, jejíž součástí bude i dámská bitva o titul muší váhy. Ten je aktuálně v držení mocné šampionky Valentiny Shevchenko, jíž má vyzvat hladová aljašská bojovnice Lauren Murphy.

Nikdo nemá rád, pokud mu je od samotného počátku všemi stranami předurčována jasná prohra. Přesně v této roli se nyní ocitla Lauren, která toho má už opravdu dost.

„Se*u na to, co si všichni myslí. Kolikrát jsem do zápasu vstupovala jako outsiderka a kolikrát jsem už vyhrála. Ani teď to nebude jiné!“ slibuje osmatřicetiletá Američanka, jež aktuálně drží sérii pěti výher v řadě.

„Mám pěkně tuhý kořínek. Fakt mi je u p*dele, co spousta lidí říká nebo co si myslí. Valentina půjde k zemi. Vůbec se jí nebojím!“ hlásí odhodlaně z tiskové konference.

Zdali bude mít Murphy pravdu, to se dozvíme již tento víkend v noci ze soboty na neděli. Jí a Valentině by měl náležet hlavní předzápas turnaje, jemuž vévodí dvojice Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin