Shevchenko si musí dát na Andrade pozor, varuje šampionku Namajunas. Čeho se má obávat?

Shevchenko si musí dát na Andrade pozor, varuje šampionku Namajunas. Čeho se má obávat?

Valentina Shevchenko se během své příští titulové obhajoby utká s Jessicou Andradou a dle Rose Namajunas půjde o jeden z jejích nejtěžších zápasů vůbec.

Květinka Namajunas tak dala zavzpomínat na svou vlastní dvojbitvu, kterou s Andrade svedla. Jednou prohrála, podruhé vyhrála, ale v obou případech se jednalo o velmi těžký oříšek.

„Ještě nikdy mě nikdo nezasáhl tak tvrdě, jako mě zasáhla Jessica. Je to opravdu silná protivnice s velmi tuhým kořínkem,“ vzdávala Rose hold své bývalé soupeřce, která se vydala do spárů muší váhy, kde vládne jindy neomylná Valentina Shevchenko. A právě s ní se nyní utká.

„Na Valentinu nečeká žádný snadný úkol. Musí si být jistá, že ani na chvíli nevyjde z tempa nebo ani nemrkne. Jak vás Jessica trefí, tak to dozajista ucítíte. Totéž platí i v případě šampionky,“ přiznávala Namajunas.

Shevchenko se do své příští obhajoby pustí hned na turnaji UFC 261, který se má konat 24. dubna na Floridě. Počítá se s tím, že se po koronavirové odmlce do ochozů vůbec poprvé vrátí fanoušci a dle reakcí Dana Whitea by mělo být naprosto vyprodáno.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue