Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Anderson Silva box
Zdroj: MMA Fighting

Slavný Anderson Silva nastínil, jak dlouho hodlá ještě aktivně bojovat

Teď mu je 46 a ve své hlavě se cítí stále při chuti. Jak dlouho tedy hodlá ještě slavný Anderson Silva bojovat?

Jeden z nejuznávanějších zápasníků celé historie MMA, který nedávno vyměnil klec za ring, si hodlá užít tu bojovou atmosféru, dokud mu to tělo dovolí. „Ve skutečnosti se necítím starý, a dokud mě budou hnát fanoušci dopředu, nehodlám přestávat,“ nastínil brazilský Spider.

Tímto nám tedy začíná nová éra slavného Pavouka. „Netuším, jestli budu bojovat ještě ve svých padesáti, ale mým cílem je neskončit dříve než v devětačtyřiceti. Před sebou mám novou kapitolu svého života a tu si naplno užívám,“ řekl bývalý šampion střední váhy UFC, který si nyní navléká velké boxerské rukavice.

Těšit se na Silvu můžeme rovnou už nadcházející víkend, kdy se střetne s druhým bývalým UFC velikánem Titem Ortizem. Oba se utkají mezi šestnácti provazy, kde spolu podstoupí osm tříminutových kol. Nejedná se však o exhibici, a proto budou všechna pravidla povolena, včetně samotného KO.

„Zatím se nacházím ve skvělé formě. Jsem šťastný, že mohu každý den trénovat. I v tomto věku jsem schopen se stále učit něčemu novému,“ dodal pro TMZ Sports hvězdný brazilský Spider.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin