Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier vyjadreni
Foto: Instagram/Dustin Poirier

Slova uznání! Dustin Poirier vysvětlil, v čem konkrétně je Khabib výjimečnější jak ostatní

Než Khabib pověsil rukavice na hřebík, poradil si se všemi elitními zápasníky nejnabitější divize, která se v UFC nachází.

V rekordu ruského Orla se nachází jak Conor McGregor, tak i Dustin Poirier či Justin Gaethje. Zejména Poirier se však z této trojice momentálně jeví jako papírově nejsilnější soupeř a i toho nepotkal o moc jinačí osud, když mu měl Nurmagomedov čelit.

Všichni máme Khabiba zafixovaného jako elitního wrestlera, přitom je to zejména jeho „netypický“, leč ultra pokročilý grappling, co jej dělá rozdílovým.

„Už před bojem jsem očekával, že Khabib bude dobrý, ale on ve skutečnosti všechna má očekávání naživo ještě předčil,“ ujal se slova Poirier, jenž žasl nad dovednostmi dnes už vysloužilého šampiona.

„Ne že by byl nějaký extra silný… Vesměs totiž nikdo z lehké váhy není extra silný… Ale je to tím, že vždy ví, kde má stát, kde tlačit a kde se pohybovat. Jeho pozičnost, když nad vámi má kontrolu, je prostě neuvěřitelná,“ přibližoval.

Khabib vždy věděl, kde je těžiště mého těla, takže se tam přesunul, aby mi nedovolil se uvolnit. Jeho bojové IQ je v tomto ohledu strašně vysoké. Nemluvě o tom, že používá nohy úplně stejně jako své ruce, dokonale vás jimi dokáže svázat… Sakra, je prostě moc dobrý v tom, co dělá… Fakt moc dobrý,“ dodal Poirier v podcastu Punchin‘ In.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin