Ludovit Klein Nate Landwehr ufc
Ludovit Klein Nate Landwehr ufc

Slovenská jednička Ľudovít Klein zná datum a dalšího soupeře v UFC!

Slovenská MMA jednička a jediný zástupce východních sousedů v UFC zná konečně jméno svého následujícího soupeře.

Borec s přezdívkou The Train a bilancí čtrnáct výher a čtyři porážky se stejně jako Klein vrací po nepříliš vydařeném výkonu. Lajoš se tři kola přebíjel s Michaelem Trizanem, ale odnesl si jednomyslnou porážku na body.

Nate Landwehr dopadl ještě o poznání hůř, protože inkasoval naskočené koleno a po necelé minutě prohrál KO. Oba borci tak potřebují zabrat a připsat si zelené políčko do statistik.

Klein si z porážky, která přišla po dlouhých čtyřech letech, moc nedělal. „Prohru jsem vzal sportovně, stejně tak i moji blízcí. Setkal jsem se pouze s podporou. Měl jsem šňůru vítězství, teď přišla porážka, po které ale opět přijde šňůra výher.“

Mr. Highlight si kromě porážky odnesl ze zápasu i zranění své obávané levé nohy, která uspala již několik soupeřů. „Nohu již zatěžuji stejně jako před tím. K urychlení regenerace mě pomáhalo pozitivní myšlení a nevzdávat se.“

Ludovit Klein vyhra ufc

Ludovit Klein vs. Nate Landwehr

Třiatřicetiletý Američan se do UFC dostal zajímavou cestou. V letech 2017 až 2019 nastupoval v ruské organizaci M-1, kde zvládl vyhrát pět zápasů v řadě. Měl se utkat i s jiným slovenským borcem, to s Ivanem Buchingerem. Buki ale z M-1 nakonec odešel a tak musí slovenskou sílu předvést Lajoš. Šanci k tomu bude mít už 16. října. V APEX Centru na turnaji se představí třeba i Arlovski nebo Holm.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin