Slovy trenéra: Jonny Bones se každý den učí nové věci a povím vám, je to opravdu děsivé

Trenér aktuálně možná největší bojové hvězdy, kterou pod svými křídly UFC chová, se rozpovídal o tom, jak je jeho svěřenec den ode dne lepším. Dost na to, že už ho teď nemůže nikdo porazit. 

Mike Winkeljohn stál po boku Jona Jonese v době jeho trestu a stojí při něm i nyní. Nikdy nepochyboval o jeho nevinně a stejně tak nepochybuje ani o jeho dovednostech. Již v době, kdy byl mimo hru, veřejnosti sděloval: „Jonny teď trénuje preciznost úderů. Na síle nebylo co zlepšovat, ta byla dobrá, ale ta přesnost může rozhodovat o hranici mezi životem a smrtí. Jeho údery jsou prostě smrtící.“ 

Jak plynul čas, Jon Jones byl postupně „očištěn“ a následně přišly první dva duely, které zvládl na jedničku. Gustafsson i Smith to pocítili a co nevidět se to nevyhne nejspíše ani Thiagu Santosovi – bojovníkovi, jehož jsme mohli vidět na UFC v Praze. „Můžeme to na Jonovi vidět. Tvrdě maká každý den a svou neustálou pílí se z něho stává ještě lepší bojovník. Už teď je vyspělejší než většina kluků v divizi,“ přiznával.

Za zmínku stojí, že se „Bones“ stále učí novým věcem. Jedná se o bojové praktiky, které by mohly ještě o něco ztížit způsob jeho konkurentům, jak jej porazit. „Mohu vám jen říct, že je to děsivé,“ říkal Winkeljohn, který si podrobnosti nechal pro sebe. „Hned příště to uvidíte, já sám se nemůžu dočkat. Jon chce tento rok bojovat třikrát, tudíž bude mít dostatek času vám to všechno předvést,“ dodával.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin