Conor McGregor chovani

Smiřte se s tím, můj příští zápas bude prostě o titul, vysmívá se McGregor celé konkurenci

Jasně a srozumitelně. Conor McGregor přiznal, že jeho příští fight nemusí být nutně s Dustinem Poirierem, pokud bude titul lehké váhy i nadále v držení Charlese Oliveiry.

Ačkoliv to má v rámci divize lehké váhy 1-3, stále si nemůže odepřít svůj nárok boje o mistrovský pás. Ten má aktuálně v držení Charles Oliveira, jenž jej bude 11. prosince obhajovat proti Dustinovi Poirierovi. A proti vítězi této bitvy se údajně představí Conor, jak sám tvrdí.

„Zdravím, přátelé, tak to tu máme znova… Články, prokliky a další blbosti,“ reagoval McGregor na článek, jehož titulek zněl: Komu by měl McGregor čelit, až se vrátí?

„Budu čelit ku*va tomu, kdo zrovna bude mít pás, smiřte se s tím. Sundejte si tedy konečně ty růžové brýle a pochopte, že má trilogie s Dustinem prostě není dokončená. A ještě jednou, smiřte se s tím, jak to je!“ přidal na důrazu.

Funguje to opravdu tedy tak, že Conor šéfuje této hře a skutečně si může vybrat, komu bude čelit? Víme jen jediné, pokud by Notorious v žebříčku po dvou prohrách v řadě předskočil Justina Gaethjeho, způsobí tím velký rozruch. A sám Justin se nechal slyšet, že pokud se něco takového vážně stane, začne silně rebelovat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin