Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Smith je před UFC 239 na straně šampiona Jonese: Napoprvé ho nikdo nedokáže porazit!

UFC 239 již pomalu klepe na dveře a spolu s ním se postupně uzavírají sázky, jak onen velkolepý turnaj dopadne. K vidění budou dvě titulové bitvy, přičemž jednu z nich obstará sám obávaný král polotěžké váhy Jon „Bones“ Jones, jehož jméno je již postrachem celé divize.

Dokáže Jonese vůbec někdo porazit? Na tuto otázku se snažilo najít odpovědět už 24 bojovníků, každý však neúspěšně. Poslední, kdo mu podlehl, byl Anthony Smith a ten i v tomto případě věří současnému šampionovi… ačkoliv s jedním velkým háčkem.

„Říkal jsem to už jednou a nyní se jenom opakuji. Každý, kdo se chystá s Jonem bojovat, netuší, do čeho jde. Můžete se připravovat sebevíc, ale dokud tam před ním nestojíte, pak vůbec nevíte, na co jste se vlastně připravovali,“ odhalovalo americké Lví srdce, které tak už s předstihem odepsalo veškeré snahy Thiaga Santose.

Jak tedy Jonese porazit? „Musíte si tím projít, musíte ho poznat v boji. Já teď například mám 25 minut velice užitečných dat z našeho boje, ze kterých mohu těžit. Poprvé je Jona porazit nesmírně obtížné, ale pokud využijete tato nastřádaná data k odvetě, pak je dost velká šance, že uspějete,“ pokračoval Anthony Smith, který svým tvrzením tak trochu zapomněl na Daniela Cormiera či Alexandera Gustafssona. Oba dva s Jonesem prohráli i odvety.

„Jon je strašně chytrý bojovník, na každého se připravuje hodně dobře takticky. Sám jsem v duelu s ním ovšem neviděl nic, kvůli čemu bych musel prohrát. Do odvety bych stoprocentně nastoupil lépe připraven. Jones je porazitelný, vím to moc dobře,“ dodával třicetiletý rodák z Nebrasky.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin