Yair Rodriguez mma

Smolař Rodriguez je opět bez soupeře, Holloway se zranil a UFC shání nový hlavní zápas večera

Yair „El Pantera“ Rodriguez touží po titulu pérové váhy, ale momentálně stojí před několika překážkami, které mu nedovolí ani vstoupit do klece.

Nejprve to byla vlastní zranění, pak i zranění soupeře. Ať už šlo o Zabita Magomedsharipova či nyní Maxe Hollowaye, mexický bijec stále absentuje a prach ze svých rukavic tak nemá šanci oprášit.

„Vím o sobě, že disponuji vším potřebným, abych se jednoho dne mohl stát šampionem. I proto jsem kývl na zápas s Maxem Hollowayem, legendou naší divize, jen abych to potvrdil,“ řekl tehdy El Pantera, který se naposledy do nitru oktagonu postavil v říjnu roku 2019.

Jaké zranění ovšem Hollowaye limituje, to zatím UFC nepotvrdilo. „Jedná se o doposud nespecifikovanou věc. Natolik vážnou ale, že bude Max teď nějaký čas mimo hru,“ uvedl novinář Ariel Helwani, jenž tuší, že by UFC mělo tuto bitvu s Yairem odsunout na pozdější termín. Původní karta z 17. července se tak dočká nového hlavního chodu večera.

Pokud máme ve zrušeném duelu hledat nějaká pozitiva, může to být v novém přívětivém načasování. Šampion Alex Volkanovski totiž bude někdy začátkem podzimu (ještě se upřesní) obhajovat svůj pás proti Brianu Ortegovi. A vítěz by se potom logicky měl střetnou s lepším z dvojice Holloway – Rodriguez. Oba souboje by se tak mohly odehrát v přibližně stejné době.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue