OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Sonnen chce vidět Lesnara na UFC 230

Chael Sonnen doufá, že víkendové UFC 230 může znovu zažehnout jiskru ve sporu Daniela Cormiera a Brocka Lesnara. Po nečekaném Cormierově červencovém vítězství nad Stipe Miocicem přišel Lesnar vyzvat „DC“ přímo do oktagonu a neodpustil si lehké a nenápadné, ale o to více provokativní šťouchnutí, aby celou situaci ještě přiostřil.

Po tomto momentu se zdálo, že zápasu už nic nezabrání a dříve nebo později k němu dojde. Cormier to v několika rozhovorech víceméně potvrdil a řešilo se pouze to, kdy se zápas uskuteční.

Daniel Cormier si pro první obhajobu vybral Lewise

Postupem času ale celá věc utichla. Daniel Cormier si pro první obhajobu vybral Lewise a jeho návrat do polotíhy se také zdá jako utopie. Své si k tomu řekl i Lewis, když podotkl, že si „DC“ vybral jeho, aby nemusel jít potřetí do boje s Jonem Jonesem.

Brock Lesnar se nechal slyšet, že si následující akci v Madision Sqaure Garden nenechá ujít a je tedy možné, že z jeho strany opět proběhne nějaká provokace, která ho k vysněnému zápasu přiblíží. I pro Cormiéra to je asi nejschůdnější varianta pro případnou druhou obhajobu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue