Conor McGregor pozice
Conor McGregor pozice

Sonnen: Chování McGregora? Je to jako sledovat umělce při práci

Nejen kritika, Conor McGregor si za své mnohdy šílené chování zasloužil i chválu.

Notorious se opět dopustil urážek na rodinu, které nenechaly celý bojový svět chladným.

Spousta MMA zápasníků se proti slavnému Irovi ohradila, jen takový Chael Sonnen v jeho zběsilé reakci našel pochopení. Jde přece o byznys.

„Musím Conora uznat za to, co dělá. I když se to mnohým nelíbí, je to jako sledovat umělce při práci. Velmi disciplinovaný člověk, který se vždy ujistí, že bude mít na další den práci,“ poznamenal Sonnen.

„Jen co ho Dustin porazil, Conor tam seděl na zemi a ihned propagoval svůj další zápas. To bylo prostě neuvěřitelné. Podívejte se, jak jeho noha vypadala, ale on si tam v klidu vysedával a promoval si už další souboj,“ žasl.

„Tohle je bojový byznys a Conor nejlépe ví, jak se v něm má pohybovat. Za to si zaslouží uznání,“ chválil Sonnen Notoriouse na svém YouTube kanálu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin