Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
anthony joshua tyson fury box trenink
Foto: Instagram/Anthony Joshua

Souboj mezi Joshuou a Usykem přinese devastující KO, myslí si David Haye

Den D se přiblížil. Už příští víkend vstoupí do ringu Anthony Joshua, který bude své čtyři pásy hájit proti Oleksandru Usykovi. Jak tato bitva dopadne?

Mnohé předzápasové předpovědi hovoří o tom, že ani jeden z bojovníků nebude nic riskovat a nakonec o výsledku rozhodnou až bodoví rozhodčí. Tento scénář jsme mohli vidět už v odvetě Joshuy s Ruizem a fanoušci z něho příliš nadšení nebyli.

Protože je ovšem každý soupeř odlišný, takový David Haye se domnívá, že se „AJ“ díky pomoci svého týmu dokáže dokonale připravit. Pak by měl vytasit i nějaké drtivé KO.

„Všechno je to o tom, jak k tomu oba borci přistoupí. AJ drží výhodu ve fyzické stavbě těla a větším rozsahu paží. Pokud se dokáže skvěle přizpůsobit, a já věřím, že dokáže, pak využije svého bravurního jabu, aby Usyka vždy načal a pak se ho pravou rukou pokoušel zakončit,“ předvídá Haye.

„Vizualizuji si to pouze ve své hlavě, ale myslím si, že tohle je přesně ten typ souboje, kde Joshuovi budou stačit klasické jedničky a dvojky, musí je jen umět dobře načasovat. Jednou mu to vyjde a trefí nějaké devastující KO,“ očekává.

Nám se hodí jen připomenout, že se bitvy mezi Joshuou a Usykem dočkáme příští víkend. Vzhledem k přívětivému londýnskému času by se hlavní zápas turnaje měl uskutečnit ještě před sobotní půlnoci.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin