Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Současná forma McGregora? Fanoušci mají pochybnosti, přiznává trenér. Svalové hmoty nabral mnoho

Zákulisím se šíří informace, že ačkoliv tělo Conora McGregora nabralo na objemu, tak naopak ztratilo na rychlosti a že jeho postřehy už nejsou takové jako kdysi.

Trenér vracející se irské hvězdy musel veřejně přiznat, že to není poprvé, co k němu podobné podrobnosti doputovaly. On sám se však snažil všechny ubezpečit, aby se ničeho nebáli.

„Osobně musím přiznat, že Conor opravdu zmohutněl. Jeho fyzická forma je na takové úrovni, na jaké jsme ho ještě neviděli. Už je to taková větší lehká váha,“ přiznával John Kavanagh v posledním interview pro The Mac Life.

„Co se ovšem splnění hmotnostního limitu týče, jsme na správné cestě. Věříme, že s váhou nebudeme mít problém. Dokonce jsme i správně naladěni na tu vítěznou frekvenci. Sebevědomí je u nás skutečně vysoké,“ pokračoval.

Jak to ovšem je s případnou rychlostí? Je všeobecně známo, že jak zápasník stárne či nabírá na hmotnosti, reflexy se zpomalují. A to je jednou z Conorových předností. Precizní a rychlé protiútoky.

„Conorovi je momentálně 32 let a i když slyšíme z řad fanoušků nějaké pochybnosti, tak se opravdu není čeho obávat. Naopak já osobně mám za to, že Conor je v těchto letech na svém kariérním topu. Takto dobrého jsme ho ještě neviděli,“ navnazoval a shazoval ze stolu veškeré pochybnosti.

Conor McGregor má zápasovou formu a těší se na návrat do UFC

McGregor oznámil po zápase s Khabibem odchod do důchodu. Později se však vrátil a svůj další zápas s Cowboyem Cerronem svedl ve váze velterové, aby nemusel zbytečně shazovat. Téže požadavek měl i pro duel s Poirierem, ovšem zde už zakročil Dana White a rázně řekl, že ve veltru tento boj nemá smysl, pokud chce jeden nebo druhý zápasník usilovat o pás šampiona lehké váhy.

Ve svých posledních plánech Conor dokonce zmínil ambice stát se šampionem veltru. Pokud vše půjde dobře, tento slib by mohl naplnit. Jen je otázkou, jak by se mu vedlo proti tak mohutnému wrestlerovi a doposud neomylnému šampionovi, jakým je Kamaru Usman. Leč nepředbíhejme zatím.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin