Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul SleepyMcGregor
jake paul SleepyMcGregor

Spící Conor McGregor! Jake Paul si nechal vyrobit náhrdelník se spícím Irem za 2 miliony korun

Influencer Jake Paul si drsně vystřelil z MMA zápasníka Conora McGregora! Nechal si totiž vyrobit luxusní náhrdelník na zakázku, na čemž by nebylo nic divného, kdyby na něm nebyl zavěšený právě irský bouřlivák!

A to dost v nelichotivé podobě. Podívejte se, jak vypadá náhrdelník Sleepy McGregor!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

Luxusním šperkem se Jake Paul pochlubil na svém Instagramu. Náhrdelník SleepyMcGregor má hodnotu 100 000 dolarů (v přepočtu přes 2 miliony korun) a vyobrazuje bezvládného McGregora po lednovém TKO, které dostal od Dustina Poiriera.

O návrh a realizaci šperku se postaralo luxusní klenotnictví Benny’s Jewelry NYC, které sídlí v New Yorku. Na výrobu náhrdelníku bylo spotřebováno 500 gramů bílého zlata. Kraťasy na McGregorově podobizně jsou navíc kompletně z diamantů.

Jake Paul už delší dobu usiluje o zápas s McGregorem, v jednu chvíli mu za něj dokonce nabízel 50 milionů dolarů. Otázkou zůstává, jestli má Jake zájem o Conora i teď, co znovu prohrál s Poirierem.

V minulosti se totiž nechal několikrát slyšet, že pokud s Poirierem prohraje, zájem ztratí. Nechme se proto překvapit, zda vůbec na tuhle provokaci McGregor zareaguje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin