Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Stipe Miocic forma
Stipe Miocic forma

Stále jsem nejlepší těžkou váhou, neváhá Miocic, který to hodlá dokázat, jen marně čeká na příležitost

Stipe Miocic je přesvědčený, že je i navzdory své poslední prohře stále nejlepší těžkou váhou současnosti. Pouze chce šanci, aby to dokázal… Jenže to už je kompletně jiný příběh.

Stipemu byla původně Whitem zaručena s novým šampionem Francisem Ngannouem okamžitá odveta, jenže to ještě netušil, že si šéf UFC postaví hlavu a pro dobro organizace své plány přeskupí. Výsledek je takový, že Predátora nyní vyzve Ciryl Gane s tím, že Miocic se opět postavil do fronty.

Stipe Miocic je prý top v UFC

„Co k tomu dodat? Občas mám pocit, že mě White ani nemá rád a že ho vůbec nezajímám. Původně mi zaručí okamžitou odvetu (trilogii), ale pak změní názor a vycouvá. Já přitom vím, že Predátora dokážu porazit. Naposledy jsem se nechal trochu unést, za což jsem zaplatil, ale jsem připravený to napravit,“ oznámil Stipe.

Kdy to ale bude, to zatím neví. „Klidně jsem mohl bojovat už s Derrickem Lewisem. Dočasný titul není věcí, která by mě nějak extra lákala, ale byl jsem připravený. Chci dokázat, že na to ještě mám a že jsem nejlepší těžkou váhou současnosti. Udělám vše pro to, abych ten pás dostal zpátky,“ přislíbil bývalý vládce nejvyšší hmotnostní divize pro MMAFighting.com.

Doposud to ovšem vypadá tak, že bude na svou šanci muset čekat minimálně do příštího roku. Buďto ta cesta povede přímo, anebo se holt bude muset vypořádat s nějakým vyzyvatelem. Uvidíme, jakou náladu bude mít White za pár měsíců…

Stipe Miocic vyzva

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin