conor mcgregor trenink ufc

Stephen Thompson vysvětluje, co musí McGregor změnit, aby porazil Poiriera

Conor McGregor disponuje vším potřebným, aby velmi vyhlíženou trilogii s Poirierem ovládl. Beze změn to však nepůjde.

Uznávaný veterán Stephen Thompson věří, že kvůli tomu, jak se Notorious držel dlouho mimo hru, přišel o část svého kouzla, které se skládalo na výtečném a aktivním pohybu. Do lednové bitvy s Poirierem vsadil především na svou boxerskou stránku, ale už zapomněl na více aspektů MMA.

„Dustin už dlouhou dobu bojuje víceméně stejně, takže změna musí jednoznačně nastat na Conorově straně. Naposledy vstoupil do duelu čistě s mentalitou boxera, a to ho dle mého názoru stálo celý zápas,“ uvedl bojovník, jemuž v žebříčku velterové váhy náleží čtvrtá příčka.

„Podstatné je, že Conor disponuje vším potřebným, aby Dustina porazil. Potřebuje jen víc zapracovat na svém karate stylu a musí se začít více hýbat. Podobně jako tomu bylo v době, kdy porazil Josého Alda,“ poukazoval.

„Conor je skvělý counter puncher, ale svou nejlepší zbraň naplno nevyužije, dokud se nezačne hýbat, což se mu povede pouze v tom karate stylu. Teprve pak si opět bude schopen navádět soupeře do ohně, kde je bude moct ztrestat svou levačkou. Chce to ale hlavně ten pohyb, bez toho to nepůjde,“ upřesnil Thompson.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue