Sterling: Jsem mnohem lepší, než je Petr Yan, v odvetě ho čeká peklo!

Aljamain Sterling se vrátil do plné přípravy a rovnou vyslal varovný vzkaz svému příštímu soupeři.

Současný šampion bantamové váhy se konečně plně zotavil z operace krční páteře a výsledek si nemůže vynachválit. Nejenže se mu vrátilo sebevědomí, ale navíc se mu vrátila i energie, hybnost… prostě téměř všechno.

„Je to paráda, když člověk může trénovat, aniž by ho bolelo za krkem. Tohle je úplně jiný příběh, je to naprostá fantazie. Prozatím musím zaťukat,“ těšilo Sterlinga, který pochopitelně ještě nic nechce zakřiknout, ale vypadá to, že je z nejhoršího venku.

„Dříve jsem se nemohl naplno připravovat, pořád mě něco limitovalo. Nikdy jsem se na to nevymlouval, ale ty potíže tu zkrátka byly. Upřímně si myslím, že jsem mnohem lepší fighter jak Petr Yan. Pokud budu zcela fit, čeká ho v odvetě peklo!“ slíbil.

A kdy bychom se té odvety měli dočkat? „Připravený budu přibližně v březnu. Teď bych ještě určitě nedokázal podstoupit pět kol, stále se do toho teprve dostávám,“ přiblížil šampion z druhé nejnižší hmotnostní kategorie v UFC své plány.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin