Aljamain Sterling nechce odvetu v UFC

Sterling směrem k Yanovi: Gratuluji ti k výhře, ale teď je na čase, aby tě někdo konečně vychoval

Aljamain Sterling se již oklepal ze všech zdravotních neduhů a začátkem nového roku bude připraven Petru Yanovi nabídnout odvetu.

Sterling měl potíže s krční páteří, kvůli čemuž přerušil nejen původně avizovaný zápas s Yanem, ale i veškerou svou přípravu. Do té se postupně vrací až nyní, přičemž vyhlíží návrat do klece někdy v lednu, únoru, nejpozději však v březnu.

Yan si mezitím v době šampionově absence poradil s Corym Sandhagenem, jehož jasně předčil na body. Do své moci tak získal prozatímní titul bantamové váhy a teď má tedy volnou cestu až ke Sterlingovi.

„Gratuluji ti, Petře, vysloužil sis ode mě bití,“ oznámil šampion na svých sociálních sítích. „Je na čase, abych tě konečně naučil, jak se má bojovník správně chovat,“ přidal.

Mezi oběma borci už panuje jakási zlá krev, jeden toho druhého uráží, zejména Yan se ovšem ve své kritice nebojí zarýt pořádně hluboko. Naposledy například Sterlinga nazval srabem a hercem, jehož by nominoval na Oscara.

Není se čemu divit, že podobné reakce nenechávají Aljamaina chladného, proto hodlá svého soupeře poučit v boji. Zejména fanouškům bude muset ukázat, že tento dobře promazaný ruský stroj dokáže zastavit, naposledy to totiž příliš nevypadalo.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin