OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Stipe Miocic nebyl ohromen z vítězství Cormiera

Daniel Cormier v sobotu obhájil pás pro šampiona těžké váhy.

Lewise uškrtil ve druhém kole, ale na bývalého šampiona Stipeho Miocice to neudělalo pražádný dojem a uvedl: „Viděl jsem ten zápas. DC zvládl jednou rukou porazit chlápka, co má hodně fanoušků na Instagramu. Chtěl jsem tento zápas sám, ale DC ne. Řekli mi, že nebude ze zdravotních důvodů k dispozici a o týden později ohlásí, že bude bojovat s Lewisem. Myslím, že mám nárok na odvetu a šanci vzít si titul zpět“.

Stipe Miocic nebyl ohromen z vítězství Cormiera

Stipe dokázal titul obhájit třikrát, což je rekord těžké váhy, na odvetu čeká a nejspíš se jí ani nedočká. Nejpravděpodobnější varianta je zápas DC s Brockem Lesnar na začátku příštího roku a možný odchod Cormiera do sportovního důchodu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue