Stipe Miocic odhalil své plány a reagoval na řeči, že by ho Jones „hravě“ porazil

Stipe Miocic odhalil své plány a reagoval na řeči, že by ho Jones „hravě“ porazil

Jon Jones je sice mimo hru, ale na Twitteru svádí takový boj, až by nám vůbec nemuselo přijít, že už to není aktivní bojovník.

Dana White přibližně před měsícem navrhoval, že pokud se Jones rozhodne vrátit, mohl by mu předhodit Stipeho Miocice, jelikož doba, dokdy mohl kývnout na fight s Francisem Ngannouem, už dávno vypršela.

Legendární „Bones“ na tuto výzvu zareagoval svými klasickými slovy, že dokud mu UFC nezaplatí, do akce nevrátí. A co víc, o Miocice nemá zájem už jenom z toho důvodu, že pro něho tento člověk nepředstavuje nějakou vážnější výzvu.

„Myslím si, že mi může být ukradené, co si Jones myslí nebo co říká. Nejsem žádný matchmaker, abych se jím musel zabývat. Mě zajímá jen jediný cíl, a tím je člověk, který drží můj pás,“ říká Stipe, jenž tak poukazoval na Francise Ngannoua.

„Chci dostat svou odvetu a svou pomstu. Nebudu se na nic vymlouvat, padl jsem, protože mě Francis dobře trefil, ale já se vrátím a vezmu si zpět to, co je mé. Vím moc dobře, kde jsem udělal chybu. Vězte, že se vrátím silnější!“ burcoval.

Ngannou nyní bude muset svůj nově získaný pás obhájit proti Derricku Lewisovi. To je první souboj, který je v rámci špičky těžké váhy v plánu. Poté by měla nastat Stipeho druhá příležitost.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue