stipe miocic dana white
stipe miocic dana white

Stipe Miocic silně pění: White si opět dělá věci po svém, už mě tím se*e!

Bývalý šampion těžké váhy UFC si nehodlá otevřít pusu na špacír. Ví totiž, že kdyby řekl, co by neměl, dost možná by o svou opětovnou titulovou šanci zcela přišel.

I tak se Stipemu nemůžeme divit, jelikož si Dana White opět postavil hlavu a upustil od původního plánu, který zněl, že se nový šampion Francis Ngannou během své první obhajoby střetne s Derrickem Lewisem, načež se vítěz utká právě s Miocicem.

Co je ale důležitější, než jsou nějaké plány, to je prodávání lístků. A srpnový PPV turnaj UFC 265 tak nějak zel prázdnotou, a proto se do něj White rozhodl vložit souboj o pás pro dočasného šampiona těžké váhy. Tato čest byla dána Derricku Lewisovi s Cirylem Ganem, což znamená, že byli Francis Ngannou a Stipe Miocic z původní myšlenky zcela odstřiženi.

Ze strany Predátora jsme si již kritiku vyslechli, a že byla dost ostrá, ale jak je vidět, Kamerunec není v tomto boji proti nečekaným změnám úplně sám.

„Raději si nebudu moc otevírat pusu, protože by to mohlo mít nepředstavitelné následky, ale faktem je, že jsem měl nějaký plán a nějakou časovou osu, se kterou jsem počítal, a teď je zase vše úplně jinak!“ zlobil se Miocic.

„Takže teď tu máme nějaký nesmyslný boj o dočasného šampiona, což znamená, že Ngannou bude bojovat až někdy na konci roku s prozatímním mistrem divize. A co bude se mnou? White najednou říká, že mám čekat rok, než dostanu vítěze zápasu mezi Ngannouem a tím novým dočasným šampionem,“ postěžoval si v Jabs podcastu.

„Umíte si představit, jaké to pro mě je? Všichni máme jiné priority, ale tohle mě už vážně se*e. Mám pocit, že mě Dana White ani nemá rád, jelikož to není poprvé, co se mi něco takového stalo,“ podotkl rozhořčeně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin