Stop! Už nemám síly, jsem zdrcen! přiznává McGregor, kterého zlomilo další obvinění

Conor McGregor se měl původně účastnit výživného charitativního závodu skrze Středozemní moře, místo toho byl však nucen veškerou veřejnou činnost zrušit a ukryl se na své jachtě, kde čeká na další pokyny v právním řízení.

Jak totiž zaznělo, irská bojová hvězda se před pár dny údajně dopustila sexuálního obnažování a obtěžování. Policie na Korsice, kde Conor právě přebývá, vzala toto obvinění velmi vážně.

Po důkladném výslechu na stanici sice slavný Notorious přiznal, že si ničeho není vědom, ale zároveň kvůli tomu zrušil všechny své akce.

Nyní se tedy nachází na svobodě, ale jak potvrzuje deník Mirror, kdykoliv v následujících dnech může být převezen do vazby, pokud se obvinění proti němu prokáží.

Ačkoliv se dá říct, že je na něco podobného McGregor už z minulých prohřešků zvyklý, teď se nebál přiznat, že ho celá tahle situace velmi hluboko zasáhla. Jindy známý trashtalker a tvrďák ukázal, že je také jen pouhý člověk, co není úplně bez citu.

Pozornost v mediích a pád na psychické dno

Aby toho nebylo málo, když o McGregorovi psala britská media, nazvala ho Angličanem. Pro horkokrevného Ira bylo toto spojení urážkou, které se navíc dopustil špatný člověk, jehož náplní práce je lidem pomáhat, nikoliv je ještě více potápět.

„Pracujete ve službě, jež má zabránit lidem v sebevraždách, a nyní se mi v této obtížné době mého života takhle vysmíváte?“ reagoval Conor na zveřejněný článek o jeho osobě.

„Snažím se zůstat silný pro mé děti a pro lidi, kteří na mě spoléhají a kteří mě milují a podporují, ale už nemůžu takhle pokračovat. Jsem totálně zdrcený… Děkuji za urážky, pokrytče!“ zmínil.

Případ bude mít ještě dohru

Nové zprávy poukazují na to, že se měl Conor 6. září v přístavním městě Calvi obnažit před mladou vdanou ženou.

Údajně měl také doufat, že se tato žena podrobí jeho šarmu a že spolu zažijí nějakou romantickou chvilku, k té však už nedošlo. Místo toho bylo na adresu dvaatřicetiletého Ira o čtyři dny později podáno trestní oznámení.

Zápasníkův zástupce veřejnosti řekl, že jeho klient nemá s případem nic společného a odmítá jakékoliv křivé obvinění z neslušného chování. Čas prý ukáže, kde je pravda.

Notoriousův manažer Audie Attar v tom dokonce vidí snahu některých lidí se na jeho svěřenci zviditelnit. Jeho jednání bylo už poněkud silnějšího rázu.

„Štve mě, když vidím, jak se někdo snaží na Conorovi a jeho jménu zviditelnit, jen aby se mohl dostat do novin nebo se dokonce mohl domáhat nějaké finanční kompenzace. Ničeho takového se vám z naší strany nedostane!“ vzkázal jasně.

Jak celá situace ovšem dopadne, na to se nedozvíme odpověď hned. A možná to nebude ani za pár dní.

Nutno podotknout, že se nedávno Conor McGregor se svou dlouholetou partnerkou Dee Devlin úspěšně zasnoubili. Společně vychovávají dvě děti.

mcgregor_devlin_sex_obtezovani

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue