Al Iaquinta konec

Tahle s*ačka už mi za to nestojí, běduje Al Iaquinta, jenž uvažuje o konci kariéry

Předčasný odchod do důchodu možná čeká na bývalého titulového vyzývatele Ala Iaquintu.

Toho si mnozí fanoušci jistě pamatují ještě z roku 2018, kdy se v pětikolové titulové bitvě střetl s Khabibem Nurmagomedovem, jemuž podlehl po jednoznačném rozhodnutí na body. Sám přitom ještě po zápase říkal, že kdyby měl za sebou regulérní přípravu, klidně by i vyhrál.

Jak ale plynul čas, Iaquinta přestával být aktivní a spíše již prohrával. Momentálně má na kontě tři prohry v řadě, které mu na sebevědomí nepřidaly. Ta poslední navíc vznikla za situace, kdy ten zápas on sám odpískal.

„Abych k vám byl zcela upřímný, tohle byl můj první fight, který jsem předem odepsal. Soupeř mě ani nevypnul, já se prostě vzdal, nechtěl jsem bojovat, nechtěl jsem nic. Moc dobře jsem si byl vědom toho, co jsem dělal,“ svěřil se Iaquinta reagujíc tak na svou nedávnou porážku s Bobbym Greenem.

„Samozřejmě, že by chtěl člověk vyhrávat, ale já už ten oheň necítím. Tahle sračka mi za to nestojí. Všichni chlápci v UFC trénují dvakrát třikrát denně, mé tělo to už nezvládá. Tohle je poprvé v mé kariéře, co jsem vzdal zápas,“ povzdechl si čtyřiatřicetiletý borec, jehož jsme v kleci možná viděli naposledy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin