Tak dlouho, dokud mě nebude plácat po zadku, mi to zase tolik nevadí, reagoval Lawler na Askrenovo „poplácání“

Ben Askren, také zvaný jako „Funky“, je opravdový vtipálek, který se snaží při budování zápasů dostávat soupeřům pod kůži. Během staredownu s Robbiem Lawlerem před UFC 235 se ale opět zdálo, že „sahá“ tam, kam by neměl.

A media pochopitelně zbystřila, když viděla, jak se oba borci postavili vedle sebe, přičemž velterový UFC nováček začal Lawlera plácat po stehně a podezřele mířil stále výš a výš. Bývalý šampion to přijal statečně, i když jsou tací, co by si to nemuseli nechat líbit.

„Tak dlouho, dokud mě nebude plácat po prdeli, mi to zase tolik nevadí,“ odpovídal po staredownu Robbie novinářům. „Dotýkal se mě, ale nehladil mě po zadku nebo tak něco…,“ vysvětloval, i když všem ostatním v sále to připadalo divné.

„Jestli mě to naštvalo? Je to součást sportu, někteří lidé se holt takhle chovají. V sobotu spolu máme zápasit, takže si to vyříkáme potom. Teď se soustředím jenom na svůj výkon, to je jediné, co mě momentálně zajímá,“ doplnil šestatřicetiletý bojovník.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin