Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
nate diaz souper 2021
Foto: Instagram/Nate Diaz

Tak dobře, pojďme bojovat! souhlasí Nate Diaz, který si vybral dalšího soupeře

Nate Diaz si i přes dvě prohry v řadě vybral dalšího soupeře z vrchních pater velterové váhy.

Jak totiž sám stocktonský bojovník říká, jeho jméno má větší hodnotu jak to šampionovo, proto k němu putují samé výzvy. Málokterá však Natea zajímá, zváží pouze takové, které stojí za to a od kterých očekává „skutečný zápas“.

Skutečných bojovníků není dle Diaze příliš mnoho, hlavně neuznává takové „hrdiny“, kteří se jen válejí na zemi a pak se chlubí svým rekordem. Nate preferuje soupeře, co lační po krvi a hodlají lidem doručit co možná nejlepší show. A přesně jedním z takových je Vicente Luque.

„Tak dobře, pojďme bojovat!“ ozval se mladší ze stocktonských bratrů, který má vyhlížet další návrat do klece ještě koncem letošního roku.

Nate tak odpovídal na Luqueho proslov z tiskové konference, kde se pro tento typ souboje přímo nabízel.

„Všichni vědí, že jakmile vstoupím do klece, snažím se soupeři setnout hlavu. I když se on bude snažit setnou tu mou, tak se budu drát dopředu. Takže pokud UFC chce vzrušující fight a pokud Nate chce vzrušující fight, pak já jsem tím, který ho doručí,“ pobízel se Luque.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin