Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jorge masvidal ufc
Foto: Instagram/Jorge Masvidal

Tak přeci jen zlom? Dana White odhalil, kdo má být Masvidalův příští soupeř

Dana White si opět musel v organizaci sjednat pořádek a domluvil jednu z nejzajímavějších bitev příštího roku.

Možná vám to přijde už jako komedie a dozajista se není čemu divit, ale dle tvrzení šéfa UFC má být Masvidalovým příštím soupeřem Leon Edwards. Tedy právě ten muž, který ještě před pár dny vyslal do světa zprávu, že ho Jorge nezajímá a že jeho příští fight bude jedině o titul.

Přání bojovníka je ovšem jedna věc a to, oč žádá vedení UFC, je věc druhá. A Dana White si opravdu silně přál, aby všichni zápasníci z popředí žebříčku velterové váhy ještě aspoň jednou vstoupili do klece, než z nich určí nového titulového vyzyvatele.

Leon Edwards má tedy smůlu, a i když má na kontě devět výher v řadě, jeho příštím soupeřem by měl být tedy právě Jorge Masvidal, jenž pro změnu disponuje dvěma porážkami za sebou.

„Vím, že Edwards hovořil o tom, jak ho Masvidal nezajímá a že půjde jedině o titul, ale před dvěma dny jsem se s ním potkal a hodil s ním řeč a teď vím, že opět změnil svůj názor,“ nastínil White v interview pro Robbieho Foxe.

„Je to souboj, který lidé chtějí a který dává absolutní smysl, takže bychom se ho měli skutečně dočkat,“ dodal s tím, že první volný termín bude nejspíš začátkem příštího roku, tedy někdy v lednu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin