Tak teď jsem se nas*al! hlásí Tony Ferguson, který plánuje mstu za své poslední neúspěchy

Tak teď jsem se nas*al! hlásí Tony Ferguson, který plánuje mstu za své poslední neúspěchy

Tony Ferguson není tím člověkem, který by se vzdával, když se věci nevyvíjí v jeho prospěch.

El Cucuy prohrál sice tři zápasy v řadě, kvůli čemuž zažívá vůbec nejobtížnější období své kariéry, ale házet flintu do žita i přes mnohé výtky stále nehodlá. „Ještě není konec. Podle toho, jak to vidím já, se jedná o pouhý začátek!“ napsal Ferguson na svých sociálních sítích.

Zároveň je třeba zohlednit to, že se El Cucuy musí kromě špatných výsledků vypořádávat i s pochybnostmi fanoušků či samotného šéfa UFC. Ten například na poslední tiskové konferenci uvedl, že se na jindy obávaném strašákovi divize lehké váhy už asi podepsal věk.

Není se tedy čemu divit, když se to na Fergusona takhle valí, že se rozhodl odpovědět. „Odstoupit do důchodu a nechat všechny tyhle sráče odpočívat? Při mé hlídce ani náhodou! Teď jsem se ale vážně nasral,“ burcoval pověstný americký zápasník, který se propadl v žebříčku lehké váhy na šesté místo. Což po třech prohrách v řadě není úplně zlé.

„Děkuji všem hardcore fanouškům, co mě podpořili a zvedli ve chvílích, když jsem byl na dně,“ završil Ferguson svůj proslov. A nyní už můžeme jen čekat na zprávy lékařů, jak je na tom jeho koleno a kdy by se opět mohl vrátit do boje.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue