Tak tohle bylo od Poiriera hodně trapné, tvrdí McGregorův manažer. Je trilogie v ohrožení?

Tak tohle bylo od Poiriera hodně trapné, tvrdí McGregorův manažer. Je trilogie v ohrožení?

Všechno vypadalo až nečekaně dobře, a tak se musel objevit problém, který aktuálně domluveným věcem dodává nový náboj.

Conor McGregor s Dustinem Poirierem se dle všeho oficiálně dohodnuli na trilogii, která se měla uskutečnit 10. července na turnaji UFC 264. Potíž je ale v tom, že si Dustin „dovolil“ svému soupeři připomenout, že stále ještě na jeho charitu neposlal slíbených 500 tisíc dolarů.

Irského Notoriouse tato zpráva nejenže zarazila, ale navíc i urazila. Svému americkému protějšku se tedy snažil vysvětlit, že nebude dávat peníze někam, dokud neví, na co budou použity. V opačném případě je stále připravený slíbenou sumu zaplatit.

Aby toho nebylo málo, tato slovní pře pokračovala, až Conor zničehonic emočně vybouchl. „Chceš 500 tisíc dolarů, ale nemáš žádný plán, jak s nimi naložit, blázne! Asi jsi v tomto byznysu nový. Jo a mimochodem, náš fight je zrušen. V červenci se utkám s někým jiným,“ napsal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dustin Poirier (@dustinpoirier)

Hraje si s námi McGregor, anebo jej daná záležitost opravdu tolik rozhodila, že by chtěl z trilogie odstoupit? Pravda prozatím zůstane skrytá, ačkoliv jistá zloba z týmu Notoriouse je určitě cítit.

„Tohle bylo od Dustina velmi trapné,“ ujal se slova Audie Attar, manažer irské MMA ikony. „Chlapec asi zapomněl na naše setkání z Utahu. Tehdy se snažil od UFC vytřískat více dolarů a my stáli po jeho boku, aby byl jeho plat navýšen. Conor je dobrý člověk, více štědrý k němu být už ani nemůže,“ dodával.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue