Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jorge Masvidal plánuje rovnou tři zápasy s jedním soupeřem
Foto: Instagram/Jorge Masvidal

Tak tohle? Edwards i navzdory siláckým řečem odmítl bitvu s Masvidalem. Jeho plány jsou jiné

Už to vypadalo, že se diváci dočkají skvělé bitvy, která by se nesla na nádechu zlé krve. Skutečnost bude ale poněkud jiná.

Možná si vzpomínáte na nedávnou slovní přestřelku mezi Leonem Edwardsem a Jorgem Masvidalem. Jeden sliboval tomu druhému pekelná muka, přičemž Leon dokonce pronesl: „Jorge neustále mluví, ale jeho skutky jsou nulové. On ví, jaká výhra by mu zajistila další boj o titul, ale už se bojí byť jen vyslovit mé jméno. Kdyby se přestal vymlouvat a přestal se bát, byl bych připravený mu čelit v listopadu nebo prosinci.“

Co k tomu dodat? Masvidal přijmul tuto Edwardsovu „pobídku“, která ovšem neměla dlouhého trvání. Nyní zničehonic britský Rocky přehodnotil svůj názor a nabídku k zápasu s Největším grázlem planety odmítl. „Můj příští fight bude jedině o titul!“ oznámil Edwards na svém Twitteru. „Nechci nic slyšet o chlápkovi, který prohrál své dva poslední souboje, a k tomu byl naposledy ještě knokautován!“

Proč tedy ta náhlá změna názoru? Jestli to Rockymu nevadilo před dvěma týdny, jak mu Masvidalova prohra s Usmanem může vadit teď, když mu byla nabídnuta smlouva k zápasu? Každý si na to jistě udělá svůj vlastní názor, pro nás je bohužel smutné jenom to, že se nedočkáme jinak poměrně záživného fightu, o kterém básnil i sám Dana White. I když ještě nemůžeme vyloučit ani to, že nebude Edwardsovi šéfem UFC promluveno do duše.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin