Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Paddy Pimblett vstupuje do UFC a chce titul
Zdroj: instagram.com

Talent Paddy Pimblett přestupuje z Cage Warriors do UFC

Cage Warriors opouští bývalý šampion pérové váhy Paddy Pimblett a jde zkusit štěstí do UFC. Obě organizace oznámily přesun talentovaného borce na začátku týdne.

Paddy disponuje bilancí šestnáct výher a tři porážky. Všestrannost šestadvacetiletého Brita dokazuje sedm ukončení submisí a pět knockoutem. Největší úspěch byl zatím pás šampiona pérové váhy, který získal v roce 2016 nad Johnny Fracheyem. Po jedné obhajobě přišla ztrátu titulu v roce 2017 v zápase Narimanim. The Baddy dokázal odpovědět třemi vítězstvími ze čtyř zápasů.

Paddy Pimblett podepsal smlouvu s UFC

Na ostrovech se velmi populární bojovník od začátku angažmá v Cage Warriors netajil touhou otestovat své schopnosti v UFC a nyní se mu tato šance konečně naskytne. Rodák z Liverpoolu se po ztrátě titulu přesunul z pérové váhy do lehké a je velmi pravděpodobné, že v této kategorii bude pokračovat i u nového zaměstnavatele.

Poslední nová akvizice v divizi do sedmdesáti kilogramů Michael Chandler zamíchala okamžitě titulové karty a je jasné, že bývalý šampion Cage Warriors přijde s podobnými ambicemi. Jak si Paddy povede a zda si fanoušci UFC najdou novou modlu, to napoví zápas.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin