Miesha Tate dovednosti

Tate: Prohra? Ten zápas byl velmi těsný, až do poslední chvíle jsem si myslela, že vyhrávám

Miesha Tate cítila, že jí dělí jen jedna výhra od případné odvety s Amandou Nunes. Její cesta bude však mnohem delší a trnitější.

Bývalá šampionka měla po svém návratu první seriózní příležitost ukázat, co se v ní ještě nachází. UFC ji zařadilo do boje s Ketlen Vieirou, jíž ovšem bývalá šampionka podlehla 0-3 na body. Z finálního verdiktu byla velmi zmatená.

„Myslela jsem si, že se jednalo o velmi těsný fight. Až do poslední chvíle jsem věřila tomu, že vyhrávám. Samozřejmě, váhala jsem, ale věřila jsem si, že jsem pro výhru udělala dost,“ uvedla pětatřicetiletá bojovnice, která se do nitra klece vrátila už jako matka dvou dětí.

„Snažila jsem se, co to jenom šlo. Vydala jsem ze sebe to nejlepší. Asi mi nebylo přáno, ale co už, všechna čest Ketlen za předvedený výkon,“ podotkla lehce demotivovaná bojovnice. Její ambice o odvetě s Amandou Nunes se rozplynuly někde v dáli.

„Je pravda, že jsem se první dvě kola necítila zrovna komfortně. Nechtěla jsem být stažena na zem. Sebevědomí jsem nabrala až poslední dvě kola, což zjevně bylo pozdě. Škoda…,“ hlesla Miesha Tate, která si bude muset rozmyslet, kam její kroky povedou dále.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin