Kalinn Williams

Teď jste poznali, co jsem zač, jsem vážná hrozba! řadí se Williams mezi elitu UFC

Kalinn Williams zaznamenal na posledním UFC turnaji další výhru před limitem a fanouškům pak musel vzkázat jednu důležitou věc.

Každý zápasník se musí umět nějak prodat, což sedmadvacetiletý bojovník s přezdívkou „Khaos the Ox Fighter“ velmi dobře chápe. Proto i on si po svém skalpu Maguela Baezy, jehož zdolal v roli papírového outsidera, musel sjednat pořádek.

„Teď jste poznali, co jsem skutečně zač, jsem vážná hrozba!“ zdůraznil michiganský bijec krátce poté, co rozšířil své profesionální MMA skóre na 13 výher a dvě porážky.

„Tohle je přesně to, pro co jsem se narodil. Lidé na mě často bučí, ale na to jsem zvyklý, já o svých schopnostech nepochybuji. Nebrali jste mě vážně, ale teď sami vidíte, že se mnou musíte počítat. Jsem skutečná hrozba a jsem připravený čelit komukoliv! Kdo přijde na řadu další, ten dostane stejnou medicínu,“ uvedl s tím, že příště hodlá čelit nějakému velkému jménu.

Divize velterové váhy je ovšem v poslední době poměrně nabitá, spousta borců zde má příliš vysoké ambice a všichni usilují o jediné – probít se až k šampionovi Kamaru Usmanovi.

Na Kalinna Williamse tedy čeká nepochybně ještě dlouhá cesta, ale potenciál na to se prosadit vskutku má, a ne zrovna malý.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin